Рішення про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новояричівської селищної ради

Дата: 31.03.2021 11:48

НОВОЯРИЧІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я № 05

17 грудня 2020 р.

Про утворення адміністративної комісії
та затвердження Положення про адміністративну
комісію при виконавчому комітеті
Новояричівської селищної ради

З метою забезпечення належної роботи адміністративної комісії, керуючись пп. 4. п.«б» ч. 1 ст. 38, ст.. 52, ст.. 59 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 215 Кодексу України про адміністративні порушення, виконавчий комітет Новояричівської селищної ради

ВИРІШИВ:
1. Створити  адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новояричівської селищної  ради та затвердити її склад:
Голова комісії: Мар’ян Стеблик
Заступник комісії: Наталія Андріївна Чернишенко
Секретар: Оксана Михайлівна Стасюк
Члени комісії:
Руслан Іванович Залуцький
Оксана Михайлівна Ярошик
Володимир Коломієць
Василь Рибак
2. Затвердити Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новояричівської селищної  ради (додаток 1).
3. Затвердити зразок протоколу  про адміністративні правопорушення згідно додатку 2.
4. Затвердити зразок повідомлення адміністративної комісії про порушення згідно додатку 3.
5. Затвердити зразок протоколу засідання адміністративної комісії згідно додатку 4.
6. Затвердити зразок постанови адміністративної комісії згідно    додатку 5.
7. Затвердити зразок повідомлення адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження згідно додатку 6.
8. Затвердити зразок повідомлення адміністративної комісії  про накладення адміністративного  стягнення у вигляді штрафу згідно додатку 7.
9. Затвердити зразок повідомлення адміністративної комісії до відділу державної виконавчої служби про стягнення у вигляді штрафу згідно   додатку 8.
10. Затвердити зразок повідомлення адміністративної комісії до місця роботи про стягнення у вигляді штрафу згідно додатку 9.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Новояричівської селищної ради О.М. Стасюк.

Селищний голова                                                                                          Петро Соколовський