Місцеві податки і збори

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії Новояричівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Старий Яричів»

Проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Старий Яричів

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Новояричівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Старий Яричів»

Про оренду майна комунальної власності Новояричівської селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення сесії «Про оренду майна комунальної власності Новояричівської селищної ради»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Новояричівської селищної ради «Про оренду майна комунальної власності Новояричівської селищної ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення «Про місцеві податки і збори на 2022 рік»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Убині

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії Новояричівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Убині»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Новояричівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Убині»