Громадянам

23 Квітня, 2024 р., 09:46
З 21 по 27 квітня 2024 року Європейський регіон ВООЗ відзначає Європейський тиждень імунізації (EIW). Мета цього широкомасштабного заходу – підвищити серед громадськості розуміння важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя. Цього року Європейський тиждень імунізації  співпадає з 50-ю річницею впровадження Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ) “Розширеної  програми імунізації” (EPI), мета якої – забезпечити доступ до життєво необхідних вакцин кожній дитині в світі незважаючи на регіон проживання та соціоекономічний статус.
22 Квітня, 2024 р., 09:42
Вакцинація є одним з найефективніших способів запобігання інфекційних хвороб. Вона допомагає зберегти мільйони життів щороку.
21 Квітня, 2024 р., 09:40
21 квітня 2024 року стартував Всесвітній тиждень імунізації. Його мета нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку.
15 Квітня, 2024 р., 17:26
Платформа допомоги врятованим  – урядовий сервіс для підтримки постраждалих внаслідок війни. Це – державний онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від війни.  Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями. ДЛЯ КОГО СТВОРЕНА ПЛАТФОРМА?  Якщо Ви постраждали від воєнних дій чи вимушено залишили свою домівку Платформа стане компасом для пошуку можливостей, порад та інструментів підтримки.  Якщо Ви, Ваші близькі/родичі постраждали від насильства Платформа збільшить Вашу обізнаність, як взаємодіяти з постраждалою особою, та надасть поради, як не допустити повторної травматизації Вашої близької людини.  Якщо Ви фахівець по роботі з постраждалими від війни Платформа допоможе знайти корисні матеріали для використання у роботі з постраждалими та контакти ключових надавачів підтримки для подальшої співпраці на допомогу громадянам України. Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними. Сервіс створено з ініціативb Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, за сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко та підтримки UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.
27 Лютого, 2024 р., 17:41
У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
14 Лютого, 2024 р., 14:24
Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації повідомляє, що в області діє «Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» .
05 Лютого, 2024 р., 09:48
 02.08.2023 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 № 783 «Деякі питання функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди  навколишньому природному середовищу    внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації “ЕкоЗагроза”», якою затверджено:
18 Січня, 2024 р., 11:51
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
27 Грудня, 2023 р., 15:05
Мова буде йти не про збирачів черв’яків, розправлячів подушок, продавців мрій чи живих манекенів. Зовсім ні! Ми зібрали для вас перелік реальних у Львівській області вакансій, які трапляються не так часто.