Цивільний захист

08 Квітня, 2024 р., 16:09
Що є вибухонебезпечним предметом:
19 Грудня, 2023 р., 10:45
У зв’язку із наближенням Різдвяних свят та Нового року та можливого масового скупчення людей на відкритих просторах, враховуюси загострення військової агресії російської федерації проти України, збільшення інтенсивності нанесення ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах, Новояричівська селищна рада  додатково інформує  про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення на території селищної ради та правил поводження при перебуванні у зазначених спорудах.
14 Червня, 2023 р., 11:56
З метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних вмінь для захисту України  в Новояричівській селищній раді  формується група громадян для проходження навчального курсу базової підготовки до національного спротиву.
12 Червня, 2023 р., 10:37
У зв’язку із загостренням військової агресії російської федерації проти України, збільшення інтенсивності нанесення ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах, на виконання рішення Ради оборони області від 02.06.2023 №16 « Щодо готовності та режиму роботи захисних споруд цивільного захисту на території області та усунення загрози витоку інформації про пересування військ (сил), роботу протиповітряної оборони та наслідків ракетних ударів» Новояричівська селищна рада інформує про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення на території селищної ради.
29 Квітня, 2021 р., 12:21
Цього місяця працівники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області під керівництвом голови Львівської районної державної адміністрації  Христини ЗАМУЛИ провели робочу нараду з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської та Жовтанецької територіальних громад - з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього. Також було продемонстровано  пожежно – рятувальну техніку та проведено показове навчання. Під час проведення теоретичної частини семінар – наради до представників громад було доведено наступні питання: -    організація та здійснення заходів цивільного захисту і завдання громад щодо цього; -    порядок організації взаємодії між громадами та підрозділами ДСНС;  -    доведення основних функцій ДСНС України; -    забезпечення населених пунктів громад протипожежним водопостачанням; -    порядок функціонування добровільних пожежних дружин, та місцевої пожежної охорони; -    проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, заборона спалювання сухої рослинності, попередження пожеж в екосистемах; -    порядок дій при виявленні ВНП. Під час проведення показового навчання  було відпрацьовано  дії пожежно - рятувальних підрозділів при гасінні пожежі та рятуванні людей.
29 Квітня, 2021 р., 11:41
28 квітня 2021 року Львівська районна державна адміністрація під керівництвом заступника голови, начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту, начальника відділу НС Львівської міської ради спільно з рятувальниками Кам’янеччини та працівниками  Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс», Таданівського лісництва ДП «Буського лісового господарства»   на території масиву Таданівського лісництва в с. Забужжя, Кам’янка-Бузької ТГ відпрацьовували організацію взаємодії та вдосконалення навичок  під час гасіння пожеж у природних екосистемах. До даних навчань також було залучено працівників поліції, керівний склад Кам’янка-Бузької, Новояричівської, Жовтанецької, Мурованівської, Доброшинської  територіальних громад. Учасникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісової пожежі.
06 Квітня, 2021 р., 16:12
Працівниками Кам’янка-Бузького РВ спільно з керівництвом Новояричівської територіальної громади продовжується робота, щодо організації заходів цивільного захисту та попередження пожеж в екосистемах на території громади.
31 Березня, 2021 р., 11:34
З початку року в області виникло 63 пожежі в екосистемах, спричинених випалюванням сухостою, на загальній площі понад 14 га.