Цивільний захист

29 Квітня, 2021 р., 12:21
Цього місяця працівники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області під керівництвом голови Львівської районної державної адміністрації  Христини ЗАМУЛИ провели робочу нараду з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської та Жовтанецької територіальних громад - з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього. Також було продемонстровано  пожежно – рятувальну техніку та проведено показове навчання. Під час проведення теоретичної частини семінар – наради до представників громад було доведено наступні питання: -    організація та здійснення заходів цивільного захисту і завдання громад щодо цього; -    порядок організації взаємодії між громадами та підрозділами ДСНС;  -    доведення основних функцій ДСНС України; -    забезпечення населених пунктів громад протипожежним водопостачанням; -    порядок функціонування добровільних пожежних дружин, та місцевої пожежної охорони; -    проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, заборона спалювання сухої рослинності, попередження пожеж в екосистемах; -    порядок дій при виявленні ВНП. Під час проведення показового навчання  було відпрацьовано  дії пожежно - рятувальних підрозділів при гасінні пожежі та рятуванні людей.
29 Квітня, 2021 р., 11:41
28 квітня 2021 року Львівська районна державна адміністрація під керівництвом заступника голови, начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту, начальника відділу НС Львівської міської ради спільно з рятувальниками Кам’янеччини та працівниками  Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс», Таданівського лісництва ДП «Буського лісового господарства»   на території масиву Таданівського лісництва в с. Забужжя, Кам’янка-Бузької ТГ відпрацьовували організацію взаємодії та вдосконалення навичок  під час гасіння пожеж у природних екосистемах. До даних навчань також було залучено працівників поліції, керівний склад Кам’янка-Бузької, Новояричівської, Жовтанецької, Мурованівської, Доброшинської  територіальних громад. Учасникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісової пожежі.
06 Квітня, 2021 р., 16:12
Працівниками Кам’янка-Бузького РВ спільно з керівництвом Новояричівської територіальної громади продовжується робота, щодо організації заходів цивільного захисту та попередження пожеж в екосистемах на території громади.
31 Березня, 2021 р., 11:34
З початку року в області виникло 63 пожежі в екосистемах, спричинених випалюванням сухостою, на загальній площі понад 14 га.